Новини

Новини об'єднання, ділові новини та події

"Ми зацікавлені, щоб усі наші членські організації, компанії, що входять до Федерації роботодавців України, мали стабільні замовлення, були конкурентними, зростали і забезпечували роботою українців.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Зроблено новий крок до сучасного ринку праці в Україні, який відповідатиме потребам роботодавців.

Постійний контакт ФРУ з промисловими підприємствами фіналізується в дослідженні Індексу впевненості бізнесу. Його результати Федерація використовує при підготовці Рекомендацій роботодавців для Уряду.

Сьогоднішній день провели в Миколаєві з нашим другом та колегою, Головою правління Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини», членом Президії Ради ФРУ Сергієм Сипком.

Разом із нашими колегами з Кіровоградщини та Сумщини, представниками профспілок, керівництвом Черкас та області взяли участь у Конференції Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців. Зустрілися на Автоскладальному заводі №2 корпорації «Богдан - Моторс».

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Команда Експортно-кредитного агентства проводить опитування серед експортерів для прийняття управлінських рішень з метою планування асортименту та обсягу надання послуг Товариства у другому півріччі 2021 року та 2022 рік.

Насправді законопроектів, де держава піклується не тільки за найманого працівника, постійно заграючи з електоратом, а й за роботодавців, які в такі нелегкі часи продовжують створювати і зберігати робочі місця, сплачуючи податки і забезпечуючи соціальний пакет для своїх працівників, не так вже і багато.

Взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу, розвитку громад і територій та захисту довкілля. Аналізуючи питання, що обговорювалися, хочемо виділити наступні важливі для роботодавців моменти: