Новини

Новини об'єднання, ділові новини та події

Візит ФРУ до Конфедерації промисловості Данії

Сьогодні у копенгагенському офісі наших партнерів - Конфедерації промисловості Данії - відбулася дуже важлива для нас зустріч.

Разом із керівництвом та працівниками DI обговорювали, що означає бути об'єднанням роботодавців під час війни.

"Розповіли колегам про унікальний та дуже непростий досвід ФРУ. Про те, як з першого дня війни організовували роботу офісу, взаємодію з нашими членами, про те, як допомагаємо армії, країні та бізнесу у ці надскладні для України часи.

Дякую усім присутнім за те, що не побачив жодної пари байдужих очей, лише справжню цікавість та бажання співпрацювати та допомагати. За велику кількість правильних та важливих питань.

Визначили шляхи подальшої співпраці на найближчі роки - це і спільна відбудова України, і організація взаємодії між нашими компаніями - учасницями, і "зелений" перехід, і сприяння швидкій та максимально спрощеній адаптації бізнесу України як країни-кандидата, до роботи в умовах ринку ЄС, і питання ринку праці та профнавчання.

Вдячні данським колегам за постійну підтримку, допомогу та ефективну взаємодію", - зазначив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов.

І ще - подивіться уважно на фото - над центральною площею Копенгагену та перед міською Ратушею майорять українські прапори.

І це при тому, що в Данії прапори інших держав підіймають лише під час офіційних візитів біля Фолькетінгу.

Данський парламент зробив виключення лише для прапора України.

І це - проява великої поваги до нашого незламного народу.

Разом переможемо, друзі!

02

03

04

05