Новини

Новини об'єднання, ділові новини та події

У Харкові представили модернізований танк Т-64 для ЗСУ

Харківський бронетанковий завод представив новий модернізований танк Т-64 для Збройних сил України. Модель отримала найменування Т-64БМ2.

Танк отримав новий, більш потужний двигун, модернізовану броню і сучасні системи зв'язку відповідно до стандартів НАТО. Також передбачається, що надалі його оснастять бортовими комп'ютерами, тепловізором та ноктовізором, що дасть йому можливість вести бої навіть вночі. Правда, в результаті через додаткову броню і протикумулятивні решітки вага танка виросла на кілька тонн.

Передня частина танка має динамічний захист, основа башти прикрита від куль і осколків щитками.

Передбачається, що й інші танки Т-64, спадщина Радянського Союзу, будуть модернізовані таким же чином. Т-64 - наймасовіший танк на озброєнні України. На основі розробленого шістдесят років тому танка створені його численні модифікації, які гідно показали себе у війні на сході України.

Україна успішно проводить часткову модернізацію військової техніки. В першу чергу, оновлюються танковий і військово-повітряний парки української армії. Зараз парк техніки оновлено вже більш ніж наполовину.