Новини

Новини об'єднання, ділові новини та події

Кабінет Міністрів України погодив приєднання АТ «Завод» Електроважмаш» до АТ «Турбоатом»

Відповідне розпорядження про погодження реорганізації від 26 серпня  № 1005-р опубліковано на Урядовому порталі.

Відповідно до пункту 22 частини другої статті 5 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" погодитися з пропозицією Фонду державного майна щодо реорганізації акціонерного товариства "Завод "Електроважмаш "після завершення перетворення державного підприємства   "Завод "Електроважмаш" у процесі приватизації шляхом приєднання до акціонерного товариства "Турбоатом". Фонду державного майна здійснити комплекс заходів і процедур, пов'язаних з приєднанням акціонерного товариства "Завод "Електроважмаш" до акціонерного товариства "Турбоатом" у відповідності до вимог законодавства, - сказано в тексті.

Фонд державного майна (ФДМ) України в кінці липня ініціював позачергові збори акціонерів АТ "Турбоатом", на яке виніс питання про приєднання до підприємства заводу "Електроважмаш". Після реорганізації назву АТ "Турбоатом" передбачається замінити на АТ "Українські енергетичні машини" (АТ "Укренергомашини").

Кілька днів тому "Електроважмаш" змінив форму власності з державного підприємства на акціонерне товариство. Весь процес об'єднання планується завершити вже до кінця вересня. 

Довідка:

"Турбоатом" - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для  атомних, теплових і гідроелектростанцій. Географія поставок підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.